En iyisi olmak için üretiyoruz, En iyiyi üretmek için çalışıyoruz...
Kaliteli hizmet vermek güzel şeydir. Ama dirayetli Anadolu insanına bu yetmezdi. Bu ülke için daha çok şey yapılabilirdi. Çok şey üretilebilirdi. İşte bu felsefeyle yola çıktık 1996 yılının kış mevsiminde. Kaliteli motor rektifiye bilgi ve birikimimizi ürünlerimize de yansıtmayı bir borç bildik. İlk göz ağrımız ilk ürünümüz ve markamız olan BGS(Başaran Gömlek Sanayi) küçük bir atölyede o günkü imkânlarla motor gömleği üretmeye başladı.

Şuan modern tesislerinde 30mm’den 300mm’ye kadar her türlü motor gömleği üreterek, yurtdışı ihracatlarıyla bir dünya markası haline geldik. En iyisi olmak için üretiyoruz, en iyiyi üretmek için çalışıyoruz.

Yeni puntasız taşlamaGömlek ölçülerinde göstermiş olduğumuz hassasiyetimiz, yeni teknolojik makinelerimizle ve becerikli ellerin bütünleşmesiyle ortaya çıkıyor. Tayvan asıllı BGS için özel üretim puntasız taşlama makinemiz artık daha büyük gömleklerin taşlanmasında ekstra hassaslık sunuyor.1971 – 2011… Kırkıncı yılımızda, kırkıncı yılımıza yakışır web sitemiz...Çağımızın olmazsa olmaz iletişim araçlarından internet teknolojisi, Başaran Motor tarafından en etkin biçimde kullanılması hedeflenmektedir. Gerek e-BMY, e-BGS gibi görsel bilgi edinme, gerek online sipariş sistemleriyle bizleri kırk yıldır yalnız bırakmayan dostlarımıza ve müşterilerimize en güzel hizmeti vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.
Konya Reklam Ajansı Medyavuz